Masz już dosyć kłótni i krzyków podczas nauki ze swoim dzieckiem?

Jeśli czujesz, że wspólne nadrabianie zaległości powoduje napięcia w Waszej relacji. Lub po prostu nie masz czasu ogarnąć wszystkiego. Rozumiem to!
Sama jestem mamą i wiem, że trudno pracuje się z własnym dzieckiem.
Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy korepetytora.

Umów swoje dziecko na lekcje ze mną już dziś.

Wybierz to, czego najbardziej potrzebujecie

 

Edukacja nie musi być nudna. Najważniejsze by zainteresować dziecko nauką i pozwolić mu uwierzyć, że może być w tym dobre!

Konsultacje indywidualne

MATEMATYKA/CHEMIA/FIZYKA
Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko rozpoczęło nowy rok szkolny bez zaległości – wybierz tradycyjną formę spotkań, na których zaproponuję strategiczny plan działania.

Warsztaty dla dzieci

Już niedługo zaczynamy wyjątkowe zajęcia laboratoryjne dla dzieci. Warsztaty będą wspierały samodzielność dzieci i rozwijały ich ciekawość poznawania świata.

Konsultacje online

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej pomocy, mimo, że nie mieszkasz we Wrocławiu, to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie i Twojego dziecka.
Konsultacje odbywają się przez internet z użyciem programu Skype

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat warsztatów lub konsultacji  – napisz do mnie. Chętnie rozwieję twoje wątpliwości.

Aleksandra Porębska

biotechnolożka, naukowczyni, edukatorka

Korepetycji z przedmiotów ścisłych udzielam od czasów studenckich – to już prawie 15 lat! Mam dobry kontakt ze swoimi uczniami. Nie tylko uczę ale także inspiruję i motywuję do działania, co przekłada się na poprawę wyników.
Potrafię wyjaśniać abstrakcyjne pojęcia w angażujący, ciekawy i prowokujący do myślenia sposób.
Jestem absolwentką Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Ze swoją macierzystą uczelnią związana byłam przez kolejne lata, odbywając studia doktoranckie i prowadząc działalność badawczą z zakresu biologii molekularnej i biochemii.

Zajrzyj na mojego bloga.

Poruszam aktualne tematy i wyjaśniam jakie naukowe podstawy się za nimi kryją.

Jak pić więcej wody?

Chcesz wiedzieć jak zwiększyć ilość wypijanej wody aby nie zmuszać się do picia? Podaję 12 sposobów na kontrolę i zwiększenie ilości wypijanych płynów.

czytaj dalej
Woda w naszym ciele

Woda w naszym ciele

Gdzie kryje się woda w naszym ciele i jak ustalić potrzebną nam ilość Nie bez przyczyny mówi się, że woda jest źródłem życia. To właśnie w wodzie przed kilkoma miliardami lat, rozwinęło się życie i...

czytaj dalej
Cała prawda o koronawirusach

Cała prawda o koronawirusach

7 najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących SARS-CoV-2 W grudniu 2019 roku pojawiły się pierwsze alarmujące wiadomości o zarażeniach nieznanym dotąd wirusem z Wuhan, w Chinach.  Śledząc...

czytaj dalej

Polityka Prywatnosci